Folie do maszyny typu FLOWPACK do pakowania w atmosferze gazów obojętnych MAP oraz bez zastosowania gazu. Folie wykorzystywane do pakowania szerokiej gamy produktów w branżach mięsnych, mleczarskich, rybnych, garmażeryjnych, cukierniczych, piekarniczych, warzywno owocowych i wielu innych.

Laminaty do Flow-Pack:

W Naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę laminatów do stosowanie w maszynach typu FLOWPACK.

 

Rodzaje folii do flow-packów:

Wśród struktur folii jakie możemy Państwu zaoferować należy wymienić folię PET/PE; BOPA/PE; PET/PE.EVOH.PE; PETALOX/PE; BOPP/BOPP; BOPP/CPP; PET/CPP; BOPPALOX/BOPP; PET/PET/met/PE; oraz folię PET. Oczywiście po za wymienionymi foliami jesteśmy w stanie wyprodukować dowolna strukturę według zapotrzebowania klienta. W bardziej zaawansowanych strukturach służymy Naszym fachowym doradztwem.

Właściwości folii do maszyny typu FLOWPACK:

  • Wysoka transparentność oraz idealny połysk
  • Grubości od 37 do 120 μm
  • W zależności od struktury standardowa, podwyższona oraz bardzo wysoka bariera na tlen parę wodną oraz aromaty
  • Nadruk do 8 kolorów przy wykorzystaniu matryc HD zarówno nawierzchniowy jak i w formie rewersu z możliwością wykorzystania farb specjalistycznych takich jak supersilver, supergold lub innych według potrzeb klienta
  • Możliwość zastosowania wielu opcji dodatkowych takich jak: antyfog (eliminacja zamglenia z pary wodnej); hot tack (szybki zgrzew dedykowany do szybkiego pakowania na maszynach o dużej wydajności); antypoślizgowe; dodatków do produktów pylących; tłustych oraz specjalistycznych dodatków dobranych pod produkt np. pakowanie w środowisku kwaśnym.

Ekologiczne rozwiązania – wychodzą naprzeciw oczekiwaniom rynku w swojej ofercie posiadam komplety folii nadające się do recyklingu na bazie PETU; PP oraz PE z wysoką barierą w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z Naszym działem handlowym.