Folie do maszyny typu TRAYSEARE do pakowania w atmosferze gazów obojętnych MAP oraz bez zastosowania gazu. Folie wykorzystywane do pakowania szerokiej gamy produktów w branżach mięsnych, mleczarskich, rybnych, garmażeryjnych, cukierniczych, piekarniczych, warzywno owocowych i wielu innych.

Laminaty do maszyn TRAYSEALER:

W Naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę laminatów do stosowanie w maszynach typu TRAYSEALER. Wśród struktur folii jakie możemy Państwu zaoferować należy wymienić folię PET/PE; BOPA/PE; PET/PE.EVOH.PE; PETALOX/PE; BOPP/PE.EVOH.PE; BOPP/CPP; PET/CPP; PETALOX/CPP BOPPALOX/CPP; oraz folię PET zgrzewalną. Oczywiście po za wymienionymi foliami jesteśmy w stanie wyprodukować dowolna strukturę według zapotrzebowania klienta. W bardziej zaawansowanych strukturach służymy Naszym fachowym doradztwem.

Właściwości folii nakrywkowych do maszyny rolowej:

  • Wysoka transparentność oraz idealny połysk
  • Grubości od 37 do 62 μm
  • W zależności od struktury standardowa, podwyższona oraz bardzo wysoka bariera na tlen parę wodną oraz aromaty
  • Nadruk do 8 kolorów przy wykorzystaniu matryc HD zarówno nawierzchniowy jak i w formie rewersu z możliwością wykorzystania farb specjalistycznych takich jak supersilver, supergold lub innych według potrzeb klienta
  • Możliwość zastosowania wielu opcji dodatkowych takich jak easypeel (łatwe otwierania); antyfog (eliminacja zamglenia z pary wodnej); otwórz zamknij oraz hot tack (szybki zgrzew dedykowany do szybkiego pakowania na maszynach o dużej wydajności)